به گزارش خبرفوربه نقل از ایسنا،محمد نیشابوری در گفت‌وگو با ایسنا، در ارزیابی  گزارش صد روز  نخست فعالیت دولت دوازدهم اظهار کرد: بنای این نوع گزارشات زمانی قابل درک است که دولتی جدید در راس امور قرار گیرد و دولتی را از کابینه پیشین خود تحویل گرفته باشد. به طور مثال سال 1392 آقای دولت را از آقای ‌نژاد تحویل گرفت؛ بنابر این در گزارشی شرایط موجود را که حاصل فعالیت دولت قبل بود برای مردم شرح داد. این در دنیا مرسوم است که در یک دوره صد روزه رئیس جمهور جدید به مردم اطلاع می دهد که من چه دولتی را از رئیس جمهور پیشین تحویل گرفتم؛ این گزارش همه حوزه‌ها بویژه خزانه را شامل می شود.وی ادامه داد: به نظر من دولت در بعضی حوزه ها خوب عمل کرده است، اما در برخی حوزه ها به سمت بحران می رود. اگر ایشان برای این موارد فکری نکنند چند سال آتی را با سختی، تندی و انتقاد سپری خواهند کرد. این اتفاق برای دو سال آخر ریاست جمهوری آقایان هاشمی و خاتمی هم افتاد؛ البته فاز انتقاد برای هر کدام از این روئسای جمهور متفاوت بود . با اینکه در هشت سال فعالیت دولت آقای منتقدان همواره ایشان را نقد می کردند اما دو سال آخر دولت دهم با انتقادات بیش‌تری  همراه بود. حالا من فکر می کنم سال 1398 تا 1400 هم آقای با انتقادات تندتر مخالفانش رو به رو می‌شود.
ادامه خبر

اخبار اقتصادی فوری دولت ,آقای , ,جمهور ,دولتی ,فعالیت ,فعالیت دولت ,رئیس جمهور ,آقای منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

harperxjdd3b0 Local قم کوچه دل نوشته های آسمانی فروشگاه مرکزی , نمایندگی محصولات اخوان | اخوان جم تازه ترین اخبار تخصصي پزشكي ايران و جهان